画質 高画質

Ещё одно китайское посмотрели-"Поглощенная звезда"("Пожиратель звезд").
Графика супер,хотя некоторые движения немного деревянные,но это так,ерунда. Сюжет интересный,несмотря на предсказуемость и кое-какие огрехи,бодро и драйвово.Неплохо.

0 0

This gon' be you in a minute and I won't even need to swallow dick if I just break it. Ez.

1 10



伊東健人 - Swallowtail Butterfly ~あいのうた~

これも良き

0 0

I think knows something about this. He wouldn’t actually swallow though, I don’t think… ;>w>

12 57

Lol remember that time Exo shrunk an entire city and swallowed it whole? Probably not if you were living in that city haha

16 87

His "blood" made portals when enough of it pooled on the floor and touching it would hurt you. Portals looked like the ones used to summon GK in SA and SKC. Taking too long to defeat him caused all the portals/blood to merge and the whole arena would get swallowed.
10/10 dream.

14 106

初本塁打 & 初勝利オメデトウ💮

6 194

*Nom nom* Castoria is ready to swallow everyone's quartz *nom nom*

170 961



小澤くんの初勝利を願ってイラスト描きました!

0 0

強い強い強い。
2リーグ制になって史上最速でのマジック点灯。マジック53👀

87 1440

Never wish what a river turtle could swallow

0 2

マジック転倒(去年の使い回しですが) 

0 1

Hell Of Swallowed Doodle [Serena] Page 1-2
Fanbox https://t.co/snJMG4b7E3
Patreon https://t.co/oVQaUG6iok
Subscribestar https://t.co/wcGLtYfvOb

17 123