画質 高画質


This was a year full of knowledge to me and that help me to improve a lot with my art, I hope to keep doing my best on 2020. ✨

2 13

Really didn't get to work on many personal pieces this year but what I did output ain't too shabby I think

0 3

Drew this strip because I was asked too often by strangers...

4 9

Ok, here is my post, I did a lot of stuff for class and as a freelance for other companies, but I had some time for my own stuff, but it's mostly 2D

2 13

Присоединяясь к

В этом году таковыми у меня стали именно эти работы, т.к. каждая является новым этапом в освоении мной традишки, поиском способов воплощения. Да и вообще сами задумки мне нравятся, и вызывают у меня сугубо положительные эмоции ✨
На самом деле их пять.

0 1

thank you kny for forcing me to draw!!!😂🌟also thank you guys for all the support!!

22 86



今年は特にいろんな事があった一年でした。

13 73

Some of my fav works of this year (I know...still they aren't perfect)

94 868

Some of my favourite pieces from this year!! 🌟

1 6

this year, i created this as an art acc tho i wasn’t consistent in posting ehe :p

( on the positive side, i enjoyed doing the huevember challenge & i’m happy i was able to finish and commit to it )

3 7

Aunque todavía queda año para sacar 1 o 2 dibujos más, estos son mis dibujos favoritos del año para el

2 13

improved a lot in my opinion, learning new stuff everyday 🧡 im quite proud of myself

2 30

Joining because this year I got to finish a lot of personal work! A few pieces short of my goal but it's more than what I had last year and so I'm patting myself on the back right now!

5 56