画質 高画質

«Забирай эту ложь,
Горе, нежить и небыль,
Я стеклянный сосуд со свечою внутри»

262 1590

女士可以就这样死去,可是炎之魔女值得一个更华丽的落幕。。

1 4

背景色反転したらエモかったです。
かわいい………………すきだよ。

2 5

MAN I CAN'T WAIT UNTIL SIGNORA'S BANNER RELEASES

I'M SO EXCITED TO HAVE HER AS A PLAYABLE CHARACTER

195 6153

estou nun sin vivir!!!!!…
xa sabemos a cal das catro casos asignou o sombreiro seleccionador á nosa futura raíña Leonor????

0 2

Shogun Raiden while Signora and the Traveler are fighting❄️🔥

7020 34785

Signora’s phrase about witch reminded me of Alessa from Silent Hill

0 39

Yo saliendo del dominio despues de que la signora me cagara a trompadas

0 5

Eng translation. Mini comic adout battle with La Signora

1069 4952

Мини комикс про битву с Синьорой

552 2528


I will never forget you

2447 11359

//genshin spoiler
call me a salty bitch all you want but i can't understand why you guys could accept signora's death like that. mhy spent two damn chapters building a ruthless, cunning signora who would even use her colleagues to achieve her goals, who was the god damn

4 59

Я… не могла… проиграть…

 

8 105

I can be your mommy and I don't gonna leave you

478 3383