//=time() ?>
@_teabonny All same character, ale mało ją rysuje sadly x'D ten zimowy art jest old, ale nie mam noc lepszego na telefonie atm
The MAM-07 Grublo (Thunderbolt Ver.)
Reading the manga now but it doesn't look like it's updated. Does anyone know a website where I can get the latest updates?
@naoilustra salute (Yes sir or Yes mam)
Heart/love
#ロリィタ
#量産型
スウィートクラシカル ジレ風ワンピース
税込9,548円
https://t.co/O0L0a0BFIP
mam maxicimamのワンピで量産型ロリィタ完成!
予想以上に可愛いコーデになった!!