//=time() ?>
#Artof2019
саммари я потом в конце месяца сделаю а пока эксклюзив для тви работы за год которыми я не то чтобы горжусь но они мне очень нравятся
год был тяжелым для рисования но по-другому у меня и не бывает так сказать начали за здравие закончили за упокой
I didn't get to make much this year but thank you nonetheless for supporting my stumbling with CSP! #artof2019
#artof2019 #2019年自分が選ぶ今年の4枚
I got into mp100 early this year and I'm still getting the hang of drawing anime in my cartoony art style! I worked only with cartoons in the past,so it is a big change for me,but I'm looking forward to working more with it! ✨
#Artof2019
#2019年自分が選ぶ今年の4枚
I'll do more and better in 2020... 💪
#Artof2019
I am glad I started using this account again! I'm also really grateful for all the support you've given me this year ♡
here are some of my favourite drawings;;;
#2019自分が選ぶ今年の4枚 #artof2019
4枚選ぶのが難しいくらい好きなもの・思いついたことをひたすら描いた一年。来年もレオンとエイダを全力で愛でつつ、ダリルとキャロルのイラストも増やしていきたい
@djamilaknopf As usual, your work is amazing!!!!
#Artof2019
First time of my life I draw that much. I am so happy I have the opportunity to be unemployed these last 3 months XD
#Artof2019 I wasn't very productive this year cause I felt unmotivated to draw so I just tried to draw whatever made me happy
Shoutout to nu'est and seventeen for making me draw again
@TurtlerChan Here are the ones I consider my best, hope you like them! ✨ #Artof2019
https://t.co/DRxIhaAXAf
#artof2019
do you ever fixate on a fictional couple for 3 years
Wow, day of artist! Time for some compilation of 2019 year!
#Artof2019 #ArtistOnTwitter #cesar_art
This year has been full of birbs. This was the year that my boye Orin came to life. #Artof2019 Birb Edition
So, for #Artof2019 , I think these are the best drawings I did this year. Also participated to a reanimated with a little ~2sec animation that I'll post below :)
I was able to do a lot of things this year and... I am kind of pround of myself regarding of how far I've come. ⭐️
#Artof2019
#Artof2019 это был классный год, я нашла свой формат и начала вкладывать в рисунки то, что чувствую. и это ощущается очень здорово🌟
#Artof2019
Lots of stuff to be pleased about this year so I'm going to make a little thread out of it. :>
Let's start with some RPG character portraits.
Big sad beef Arox, champion of the kobold proletariat Qip, ysoki grenade aficionado Pinky.