画質 高画質


немного стыдно что-то кидать под этот тэг потому что нихера не рисую почти из-за нехватки моральных сил щас но вот раньше же могла что-то.... вдруг опять смогу.... поэтому попробую показать что-то из последнего

26 115

A new tag!
Take a look at my stuffs!

2 5

Oh its ? I… haven’t posted a lot of finished stuff this year for various reasons, but these were chill

0 0

Сегодня, говорят,

4 9

It’s apparently Here’s my best stuff this year :)

4 16

Hmm everyone doing this thing so I thought I’d throw my hat into the ring

0 1

It's ? Sheeiit aight! Two of my favorite works

0 1