//=time() ?>
#repostday
немного стыдно что-то кидать под этот тэг потому что нихера не рисую почти из-за нехватки моральных сил щас но вот раньше же могла что-то.... вдруг опять смогу.... поэтому попробую показать что-то из последнего
Oh its #repostday ? I… haven’t posted a lot of finished stuff this year for various reasons, but these were chill
It’s apparently #repostday! Here’s my best stuff this year :)
Saw this #repostday tag flying around, heres my stuff
Hmm everyone doing this #repostday thing so I thought I’d throw my hat into the ring