画質 高画質

Hier mal ein kleiner Miss Garlick Sketch für euch :3
Ich selbst habe das Game zwar nicht gespielt, aber einer meiner Patr0ns hatte sie sich gewünscht! Und ich finde sie hat wirklich ein sehr süßes Design 🥰

8 60

ホグワーツレガシー、メインストーリー終わった!最後の試練~ラスボス戦終了まで映画観てる気分だった。
その時々に入るムービーも胸熱展開でここまでゲームで感動したの久しぶりかもしれない……。あとは卒業まではやり残した事を消化してこうー。

0 21

Al fin terminado y el ultimo hasta que tenga mas ''memoria virtual''

🔁 &❤️ :3

10 36

Was talking to a friend about Bubble Tea yesterday and then this idea popped up in my head of my two Hogwarts Legacy Characters Bay & Jay getting some. In a more modern setting though, obviously😂

Got mixed feelings about how this came out, but overall quite happy with it 💚

3 12

i hope you dont mind the creative liberties

8 16

Expecto Patronum... ✨

Mais uma OC, mas agora diretamente de hogwarts com seu patrono

4 12

Aand together
My two precious buns
I will never be able to choose one of them, they only come in set

7 18

Иногда Эмили бывает очень тяжело сосредоточиться на чем-то, когда рядом ходит такой красивый слизеринец 🤌✨

3 37

Study Day 1 : Picture reference
(Sebastian x Eldridge(MC) x Ominis)

ใช้ความติ่งมาจุดไฟให้ตัวเองซักหน่อยย

32 181

ominis loves the snow, and Sebastián admire his face

28 168