画質 高画質

2017. First 4 pages of Ultrakyle comic. This will be "remastered" and included in my upcoming comic, which will now apparently be MORE than a 3 in 1. *sigh* This thing is gonna be MASSIVE.

3 5

Here are the first 3 Derpymon I made. Fun fact: I've drawn more in my lifetime than probably all I've ever drawn.

Have an amazingly spooky Monday!

4 15

частинка мого коміксу😌я ще не здаються це дуже цікаво працювати над ним.🥹але роблю перерви болять очки🥲 ніколи не любила комп'ютер мені завжди подабалось дивитися вдаль на далеких пташок драконів чи хто там водиться за кілометрів 30😅

0 5

A part of my very interesting to work on it.🥹but I take breaks because my eyes hurt🥲how do you rest from the monitor?I always liked to look into the distance,imagining that there were mythical creatures living somewhere over the horizon

0 3

Después de varios tutoriales, les presento la portada de mi proyecto de cómic indi. La historia se basa en un chico que por circunstancias de la vida se vuelve trapito, no me funen xfa XD

1 1

Morning guys 🌻
Welll last match was just amazing 🤩
And just activated his sharingan

0 6

Last week came the finale of NosQL - Season III and with it the cool down phase has come and past! Hope too see the next NosQL in 2023!:

1 1

Did you recognize her? Chess has grown and changed quite a bit since her first appearance in my "What Have I Done?" back in 2015 💚💜

https://t.co/8WxItrRC5W

5 22