画質 高画質

One of the things I like about Garou, even with my mains are BJenet & Freeman, each character is fun to play. Looking forward to what the new game brings

30 71

Brotherjuice (ᶜᵒˡᵇʸ ᵃⁿᵈ ᵇᵉᵉᵗˡᵉʲᵘᶦᶜᵉ ⁿᵒᵗ ᶜᵒⁿᶠᶦʳᵐᵉᵈ ᵗᵒ ᵇᵉ ᵇʳᵒᵗʰᵉʳˢ)

0 3

drawing the man after working on commissions.
- - -
https://t.co/vYGsqk3ZX9

2 4

Used to pay for a Photoshop subscription just to do lettering, after making my comic on Clipstudio. Now if you find my comic lettering is lacking, I use Clipstudio all the way. https://t.co/eOH0WoT3O2

0 2

у нас будет кофе и омлеты в кафе
после прогулки в парке
мы пойдем в аквариум, чтобы увидеть дельфинов и пингвинов, которых она так любит

1 4

gonna be live on twitch in about 25min doin some EMOTES
(this is older drawing, am lazy)
this is an oc, feel free to use it however you want.

1 3

🎶 he's so, so cold
born in an arctic zone
breaking hearts, oaths, and bones 🎶

more Nikita 🐺🗡️🩸

5 23

CLIP STUDIO PAINT 生活4日目

ラフ描くのだいぶ理解してきた

0 2