画質 高画質

Hey everyone! I drew Anya from Spy x Family! I'm really liking this new style I've recently switched to!

(No spoilers please!! I've only watched a few episodes)

1 4

Shuckle vs Koro Sensei (requested by my 2 mates for them to fight)







Timelapse in thread

0 4

Давно меня не было, но чтобы не пропадать совсем хочу поделиться с вами иллюстрациями к одной книжечке.
Почему такие разношерстные работы? Потому что иллюстрировала скороговорки, которые придумали дети.

0 5

Didn’t wanna finish this one but it’s still cute

0 2

I love Kero 💛 ✨ Since I was a child I love sakura card captor, and I have many more anime that I love, so I'm going to draw them all.
•••

1 6