画質 高画質

I can’t believe it took me a year and some change but I’ve finally completed my Team Prime line up ending with the legend himself….two days after 4th of July 💀

106 512

'Eevolved into Submission'

Commissioned by RaichuMorph4, being transformed into a female Eevee by , in Shiny Umbreon form.

https://t.co/V7pC01WW0G
https://t.co/45DK5RaGQl

9 53

Tinha me esquecido que quando o primeiro desenho dos Transformers era exibido, a União Soviética aí da existia

0 0

Gyrating wildly because was kind enough to draw up some OC’s for people, and I lucked into him making some spectacular art of my Baja Blast Botbot, Dewfus!
https://t.co/SZk5kZWVqv

10 52

this is why i hate deviant art... what about this is even sexual, jesus christ some people need to get over themselves. not to mention its a fucking human transformed into a pokemon... eugh

0 4

Cutest drawing of me by
I love her ♥ I think her whiskey is in the wrong glass though... just saying XD xoxo So cute. I love how he transformed my apron into a dress XD

3 53

Artfight attack for @/aklashaa !! And a closeup of the visor because of the stars reflection in them 💕

0 4

Sharing the pages I did for Fate of Cybertron issue.
The top page I also worked on while in hospital.
It was challenging to work on it on one of those table they put the food trays on :p
Amazing colors provided by

58 267

Sharing the pages I did for Fate of Cybertron.
The second page of this batch I did while in hospital. Hardest thing was when I was inking the page I had to stop several times to have blood taken :/
Awesome colors by

78 393

Sharing the pages I did for the Fate of Cybertron issue.
It's always fun to get a splash page :p
It was also fun to get to Devastator.
Amazing colors by

95 446

Since i was in the mood I decided to draw the Decepticons
Didn’t drew their insignia cuz I’m lazy

16 93

Как видите, я за дидж совсем не шарю и потому чувствую себя неловко в дуэте с дидж-художником
О
Моя часть коллаба отдельно, если кому интересно

0 7

Ребят, это
Мой коллаб с Kurt Rorti (ищите её в вк если что :3) официально готов!!
Что может быть лучше, чем сбитый с толку, смущенный Балкхед, зажатый Уилджеком десептиконом?

5 31


Прекрасный день, чтобы восхищаться женщинами из перезапуска

2 17