//=time() ?>
Szukasz mnie? Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, to mam czas.
Ach, więc chcesz złożyć mi życzenia urodzinowe? Bardzo dziękuję.
Chcesz pójść za miasto? W porządku. Byłoby miło spędzić z tobą mój dzień wolny.
Podziękowania dla hou za fantastyczną grafikę!
#GenshinImpact
sonic adventure dx on the gamecube! my dad bought it for my mam but me and my brother ended up playing it more than she did. i sucked at the game back then and spent most of it running around station square but it will always have a special place in my heart ❤️ https://t.co/LVcuqiGJki
【 #vtuberart | #nezuminart | #mam絵 | #emikofanart】
✧comm for @um_vtch @yanagi_vtuber @nezuminvt @vtuberemiko
✧headshot 4 chara
maid and butler boys!!!!
A new cover for MaM featuring @essy_up's Seaswap gang! I'm really happy with how this turned out. 😘
#undertale #undertaleAU #seaswap #art #myart #digitalart #fanart
teacher: i'll post an assignment for you to record your recitation
MAM WALA AKONG RECITAITINRDNSIWJBFJSKSALA
@creo_3 Podoba mi sie ale jak coś mam dużo takich a to jeden z moich fav
@COBI_Bricks @goltarr USS Arizona i USS Texas to dla Amerykanów okręty symbole, jednak mam cichą nadzieje, że kiedyś COBI ruszy okręty z I wojny światowej. Np. taki pancernik Mikasa z Japonii byłby wyróżniająca się, na tle okrętów z II wojny malowaniem z czarno, białym i żółtym.
▼ YouTube🌟 https://t.co/6uwGSG5F0k
▼ マシュマロ🤤 https://t.co/YyitgHoR3w
タグ🦊 #星波もふもふ
生配信🎮 #ほしなま
ファンネーム💗 星波お世話係
ファンマーク 🌟🌊
ファンアート🎨 #星と海のフォトブック
切り抜き✂️ #星波もふもふ観察
mam👑 @horo6560
najgorsze jest to, że egzamin w czwartek a ja jeszcze nie mam notatek wklejonych ładnie w jeden plik żeby było po mojemu
"Potrzebne są cztery napoje bezalkoholowe przygotowane ze świeżych sezonowych składników. Prosimy o dostarczenie ich do wielkiego drzewa przy Windrise do godziny 18:00."
"Trochę już ostygło. Mam nadzieję, że Dionie będzie smakować!"
#GenshinImpact
Walić to. Od dziś piszę po polsku.
Mam jakichś odbiorców z pisslandu?
#ochako
Goth dragon MAM ready for action!
Rigged from: @Eggman3D
Model from: @valorlynz
#dragon #golden #goth
#フォロワーさんの推しが描きたい
3人目はママこと三毛縞斑くん!!
個人的にMaMの衣装好きなのでこっちにしました〜
初描きにしては上手くできた方…??
他のキャラもどんどん描いていくんで待っててください!!