画質 高画質

The anvil wars has begun, and definitely not because of Doc... that'd be silly.

20 101

tango of the tek variety !
— for 🔥🔥
[ ]

19 55

Hi!!! :D I'm Zed and I draw mostly the hermits, I'm a big enjoyer of Tango and Zedaph <3

Moots you should check:

4 9

ruh-roh!
(#hermitcraftfanart + skizz)

123 609

behold!
my new babygirl
Mother Spore

209 1134

І так, зустрічайте

9й Старший Аркан - Пустельник (Hermit)

Надивилася Блічу тож вона трохи японізована
І також одразу з деякими детальками які мені сподобались 🌝

Дякую за фідбек заздалегідь ❤️❤️❤️

[#art

11 30

Chongyun & Beerus are enjoying a pile of... thermite?!

0 2