//=time() ?>
ENG: Me talking to my past self
Idk why i actually drew this, i guess i'm off art ideas (*╯^╰)"
PL: Ja rozmawiający z dawnym mną
Nie wiem czemu to narysowałem, myśle że nie mam innych pomysłów na arty (*╯^╰)"
Pues empezamos el primer lunes del año con esta Mam con ganas de dar leña con las mismas ganas que tengo yo de tener en mis manos el manga de dragonquest “el fly” …Que llegue Marzo ya @PlanetadComic !!
Mam małą tradycję, żeby co roku zaczynać rysunek w Sylwestra i kończyć w Nowy Rok
teddy's busy knocking them flat!! (as his mam requested)
Ah, więc jesteś. W samą porę.
Masz więc ochotę posłuchać jakichś konkretnych historii?
Nie spiesz się z odpowiedzą. Nie mam żadnych innych zajęć.
Przeminął kolejny rok, w którym wiele widzieliśmy i czuliśmy. Teraz jest dobry czas na spotkanie w gronie bliskich znajomych.
@madam_luna story of my life… 😞 mam wrażenie że ludzie po prostu nie rozumieją i nie chcą zrozumieć czym jest WWO
Emotki z giveaway uwu ( Jedna osoba jeszcze nie zdecydowała, co chce, więc wstawiam, to co mam.) Fajnie się trenowało rysowanie emoji, nadal widzę, że mogłabym kilka rzeczy poprawić i ciągle szukam stylu swojego
Nijisinetron: "Aksesoris yang tertukar"
(Sorry mam, lagi gabut...)
#Maunggambart
@N0LiNO HOREEE!! MAM YANG BANYAKK YAAA!! :3 besok kaloo masih mager mam nanti hanniie marahin lagii!! MET MAMM~ :3