画質 高画質

I was getting anxious because the eye thing.... so here's again my chibi Alva Lorenz this time with the correct sclera color :'D

2 6

Also i don't know if I'll ever finish this one because the wip looks nice so here

13 54

Ребят, я решила писать посты на русском. Это гораздо проще, чем создавать недопонимания. Но английские варианты возможно останутся в треде!!
Я, кстати, написала 2 фанфика по хедканонам о Марте + глава по Эмили/Эмме, ссылку оставлю ниже.

1 2

「Throw away your IDENTITY.」浦久保くん庭妻くん

9 57

在真实与虚幻之间徘徊,最后选择沉溺于谎言的河流




1 5

fun little drawing (vry cool)

0 3

Tried to draw Vera as Tomie 🥹 !!

48 259

【パロディのパロディをした結果、一周して元ネタに戻った件🧹その2】

バルク「ま〜じょ子さ〜ん」

イドーラ「真っ直ぐ進みなさい!燃やしちゃうわよ!」




52 419