//=time() ?>
Дякую за тег! Осьо мій вагон)))
Приєднуйтесь до арт потягу, хто хоче🤟 https://t.co/2xepsLORDR
Суть флешмобу. Я вам даю колір, а ви мені даєте улюблених персонажів з цим кольором
в мене помаранчевий 🍊
Це було складно 🎃 https://t.co/HdQgRoRGEN
@Artdirector_Da Прикольно! Тобі личить! Нагадала Кіану з Ліги Легенд в цьому скіні:3
Ну шо, перший арт в новому році?
Руці+фотобаш. В цілому мені сподобалось, але треба працювати далі, щоб вийшло щось ще більш цікаве 🫡
#Cyberpunk2077 #fanart #украрт