//=time() ?>
Ш... Шань, ну не на вулиці ж...😳
ЧОМУ Я ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ЦЕ ЗРОЗУМІВ Тут же ж можна дещо пофотошопить, так?😏😏😏😏😏😏😏😏😏
Дивлюсь на Шаня, а він мені тут ну такий котік
Та свиня тобі, а ця свиня мені. Все по чесному, дівка, нічого не знаю
А можна мені продовження, але вже в іншій плоскості? Ну, я так, на всякий випадок питаю🚬🚬🚬🚬🚬🚬🚬
Шаню явно подобається розтягувати речі Хе😏
Бабака за дєдку, дєдка за ріпку...
У мене встав і вийшов НУ ЧОГО ТАК ПАЛКО ЧОМУ ТАК ААААХХХ
Вони хочуть моєї смерті, так?
І цей захотів спиздити у Тяня тапку