//=time() ?>
щодо частіше рученьки малювать життєво :D https://t.co/phBJProfYQ
@KaydenRowk здрастуйте рібята я малюю фанарти і своїх осів (◍•ᴗ•◍)♡ давайте м'ючитись
@mirrurinart як добре що ти попросила :D третій ще тіко в скетчах існує але він мені дуже подобається ( ◜‿◝ )♡
@stellarness_ ive been waiting for this one ось о мої на будь який смак с: остання ще тіко в скетчах існує :D