//=time() ?>
В мене знов гіперфіксація на осах, тому тримайте замальовочки які я робила поки не було світла
Першого звати Тео, а іншим мій мозок поки не згенерував ідеальних імен 😩😩
#украрт #УкрАртПідтримка #артКозацтво #украртос #oc
Я теж захотіла зробити цю штуку з оченятами 🤭
В другій є трішки спойлерів всяких 👁️👁️
#украрт https://t.co/tL41J3uuTk
Якесь щось скетчеве
#украрт #украртпідтримка #арткозацтво #illustration
Мій особливий скіл це постити віпки і забувати про них на сто років (вибачте)
#украрт #украртпідтримка