画質 高画質

Haven't had the time to paint a new self portrait (and I'm actually late) but here's one from a while back and one of me as a kid :,)

5 47

Selfportraits honestly have always been ones of my favourite and very important works. The most of my emotions, thoughts, mood I’m trying to portray in art - it always helped to feel better when you embody it in something material.

4 66

Uhh so I guess it’s
I haven’t done many self portraits (yet!!) so this is all I got
Not sure the second one really counts as it’s more of a persona haha

0 0

автопортрети за різні роки

0 11


себе я малюю відносно регулярно, але найчастіше для того, щоб розмалюватися або зафігачити новий юп

0 8

My intuos 5 tablet died😭! I managed to finish my with the old intuos 3 tablet.
So I'm kind of set back in time now with only 1024 pressure sensors.

1 3