Ми ніколи не станемо і не були братами. Лише сусідами, один з яких палає імперіалістичними амбіціями.

3 48

Hello, are you dare to play with these Angry Bulls?... Careful! Upcoming collection of collectibles Angry Bulls with some "angry" unlockable content..
https://t.co/BInBVFMQS1

1 2

顔が垂直ではなく斜めになると急に難しいと感じてしまいます。WHY?
I feel it difficult to draw the face which is not vertical but slanted.

1 23

So this is my first DROP
https://t.co/xKmJ780Fxk
On this token my friend and he is real, he is the commander of the Ukrainian intelligence and right now he is fighting the invasion of the Russian orcs near Kharkov.
All the money I collect - I want to donate to his squad

14 43

Don't stay aside, become a savior of precious life, and get an epic NFT!

1 5

Albina e Irina. Due amiche, che la guerra ha etichettato come nemiche: una carnefice e l'altra vittima. Un messaggio Pace. Fermatevi!

29 71

Good morning, be safe my dear friends and my dear Ukraine 🤗☕💙💛🙏!
Stand with Ukraine 🇺🇦
"It's the possibility of having a dream come true that makes life interesting"
Available for sale
My drawing "A morning with me"

49 122

Все мы сейчас живём в темноте. А за забитыми от бомбежек окнами неотвратимо наступает весна...Мне сейчас не дают мира - значит, я его нарисую. У меня отбирают весну - не выйдет. Весна все равно прийдёт, а мы победим.

3 15

You can't both sell and not sell in russia at the same time,
You stopped deliveries to russia, huh? So whose products are sold at russian multibrand stores with your logo on them?

17 30

Ukraine will never forget our Heroes💙💛
Check out the meaning of red poppy symbol on my Deviantart
https://t.co/XgPkftghut

8 11