//=time() ?>
Oc´s of my webcomics :D The new uptade are coming :D (monday 5st)
Vai ter update na segunda dia 5 :D
Eng https://t.co/UvnruPB8pY
PT/BR https://t.co/2kcsdNd5iK
#webcomics #webcomic #BD #comics #quadrinhos #HQ #hqbr #dessin #illustration #dibujodigital
🇺🇲ENG🇺🇲
Yeah, I have nothing to do, so I drew these guys. Who doesn't know this butcher gang💞
🇷🇺RUS🇷🇺
Да, мне нечего делать, поэтому я нарисовала этих ребят. Кто не знает это банда мясников💞 #BATIM #BENDY #Bendy_and_the_ink_machine #Fanart
@hikarilovemail It's the best news I've heard all day 😭
I really hope her Eng VA comes back to do her voice! The Masters voice is fine but there was something charming about her anime voice!
@WhatsNewRae Good Morning Rae @WhatsNewRae! It's Coming Home... (or in my case It's probably 'Going There' as I'm in Cardiff!!) 🏴... Either way check out my range of #England & other #EURO2020 stuff here👇
https://t.co/3sOt1U2xqF
- FREE UK P&P
#YourSmallBizDay #EarlyBiz #smallbusiness #ENG
› BUSCO MUTUALS 💒 ♡ !
ENG/ESP ◡̈
— holap <3, no soy nuevo en #anitwt pero busco nuevos mutis para interactuar entre todxs y amigar ¡!
pueden pasarse a ver mi carrd si gustan ( está algo feita y simple pero tiene mi basic dfi n stuff :D )
— mi lista de animanga (^~^)
🇺🇲ENG🇺🇲
These are Skid and Pump from my favorite mod, I decided to draw them because I really liked them.💕💕💕
🇷🇺RUS🇷🇺
Это Скид и Памп из моего любимого мода, я решила их нарисовать, потому что они мне очень понравились💕
#fridaynightfunkinfanart #fridaynightfunkin #FNF #fnfmod
My Oc´s Again ^^ You can read my webcomics on
Eng https://t.co/UvnruPB8pY
PT/BR https://t.co/2kcsdNd5iK
#webcomics #webcomic #BD #comics #quadrinhos #HQ #hqbr #dessin #illustration #dibujodigital
bsd release updates!
july 13— BSD vol. 19 (moved from 7/6)
july 25— BEAST 17
aug 2— BSD vol. 21 (jp)
aug 3— BEAST vol. 3 (jp) & BSD 94
aug 17— BEAST vol. 1, eng translation
sept 21— BSD vol. 20 (eng)
nov. 16— BEAST vol 2 (eng)
dec. 14— fifteen! light novel (eng)
#900Gavin #Ada9GMainStory
-9G Main Story vol.14-
Finally comes a new update, hope you still enjoy with this ship.
Still can't say when will it end.😂
Eng ver:
➡️https://t.co/Nd84NjSzM9
CH ver:
➡️https://t.co/PkitxnqPdW
PIXIV:
➡️https://t.co/RkiiqsP3aC
@FJ_KJ9792 [ENG] 🐰🐹 Showing their love like teasing 04-05
G…great…5 pages left
#kookjin #果珍
#일세포_트친소
#일하는세포_트친소
BLACK 위주지만 본편 그리고
Lady와 baby & 일않세도 잘 먹어요!
이런 거 그리는 사람이구 손그림(연습노트) 위주의 멀티러예요!
지뢰는 딱히 없고, 한국인 트친 분들& 해외 트친 분들 모집중입니다. 잘 부탁드려요
(Eng & 日本語 : ok)
https://t.co/JPyP2KaGrA
ENGグッズショップにて上映会にて販売したグッズを販売しております。
過去作品のDVD、Blu-rayなども販売しております。
宜しければ覗いてみてください。
#ラススマ
#ハイクナ
上映会は終了しましたが、
アーカイブは7月3日まで何度でもご覧になれます。
どうか是非お求め頂けたら幸いです。
【生配信】
2000円(税込)
ご予約フォーム
ハイドクナイフ
https://t.co/tY2PaZim2o
ラストスマイル
https://t.co/gwuMGXCGzJ
#ENG上映会
Dun wanna spoil too much but my heart can’t stay still after reading the webtoon🙊❤️ Can’t wait to see how Seohyun and Na Inwoo will portray each other🙊 Btw , Eng ver has only 69 episodes? Really wanna know the plot until the end but can’t find any mor eps after ep 69😅