//=time() ?>
MEMBERSHIPKU ILANG⁉️⁉️
Habis inflasi & deflasi, jadi membership T1 & T2 kecancel semua.. ; v ;
💙To Bakadomo, kalau masih tertarik membership, jangan lupa disambung ya♡
↬ https://t.co/TI1JsvD7Pl
Oya, dan kedepannya T2 bakal lebih banyak konten e(sebagian teks hilang)
Bakadomo,
Aku hiatus stream buat beberapa minggu dulu ya!🫶
Aku sakit laringitis kronis dan kemungkinan besar butuh penindakan lanjut. Untuk sementara masih dikontrol tapi aku butuh full istirahatin suara.
Hopefully I’ll still be active, just no streams.
I’ll be back!💙
Nie od dziś wiadomo, że projekty NFT zamieniają kapitał społeczny w kapitał finansowy.
To coś, jak przekształcanie uczuć i myśli w pieniądze.
Dlaczego społeczności wykorzystujące technologię NFT mają większy potencjał niż te w Web2? 👇
Que terminaba otro dibu este fin de semana??? Pues si, porque se me me metió en la cabeza De hace 150 años en #ADOMO, porque fue epico el oneshot y esta escena del lenguetazo de Violet a Einar y las sombras de mami Carmilla @terduki @Christerva @LadyReahOfi #AmorDeOtroMundo
Como tengo un hype que me muero y 8 dibujos sin terminar entre #ADOM Y #ADOMO, les comparto un pedacito del que pretendo terminar de hoy Ojalá mis manos funcionaran tan rapido como la inspiración que me da mi musa @LadyReahOfi @NATA_LY27 @Nakkuchan
Dawno nic nie wstawiałam, więc...łapta nowe szkice mnie. No bo przecież wiadomo, że idealną rzeczą do rysowania jest rysowanie samej siebie 🤷♀️
Wesołych i spokojnych Świąt Mordeczki!
Zdrowych w sumie też (niekoniecznie pod względem jedzenia - wiadomo, że nikt dziś nie będzie żarł szczawiu).
Niechaj w te Święta czuwa nad Wami Pączuś Stróż - patron pełnego brzuszka, który ochroni Was przed świąteczną niestrawnością.