Happy New Years! 🥳 I made some Ron Staedtler fanart from 💖💖💖

3 13

No because Him by James Marriott oddly reminds me of Ron

0 6




???
села за второй сезон
я вообще не понимаю как называть их пейринг
Для меня они Ронрей, но их имена на английском не оставляют мне шанса

6 51

He has religious trauma AND manboobs! What a deal!
This man is currently taking up every corner of my mind!
How do you spell his name though? Staedtler? Staedler? Statler? Regardless he is my babygirl

6 70