画質 高画質

Started a random sketch of Usagi out of boredom then decided to replicate a retro 90s anime style, have to say I love it 😍 might do a few more of these!

0 0

Yayy congrats Jess!! 💖🌸 yo this character is so cute! And of course I gotta go for the crazy vibrant colors hehe 🐸

4 36

Good morning moots! I’m finally reopening commissions🌸✨ Feel free to dm me if interested ^^
Mop: Paypal/Gcash

34 61

Hey everyone! I drew Anya from Spy x Family! I'm really liking this new style I've recently switched to!

(No spoilers please!! I've only watched a few episodes)

1 4

Shuckle vs Koro Sensei (requested by my 2 mates for them to fight)







Timelapse in thread

0 4

Давно меня не было, но чтобы не пропадать совсем хочу поделиться с вами иллюстрациями к одной книжечке.
Почему такие разношерстные работы? Потому что иллюстрировала скороговорки, которые придумали дети.

0 5