画質 高画質

The pic should be called "At last!" 😁
Не зря сходила на ФБ: есть картинка. С названием "Давно пора" 😋🤘 Еще есть чиби-комиксы, но их надо бы переписать по-англ. А лень 🤪

39 141

" I have to keep going !" [ I realize that I haven't posted it here ]

32 84

バージル鬼いちゃんの角としっぽが描きたかっただけ

179 519

Drawing devil trigger forms is such a struggle but they look so cool.....
Might try to finish that last Nero drawing, I remember getting to the coloring phase but stopped because I messed up his legs

2 7

Picture of Vergil that I've painted for winter fandom battle. Sadly I couldn't paint more for this event

17 59

ハー◯イ・クイン風5D
絶対似合うと思って…


29 225

THANK YOU FOR SUPPORT ME!

I pick up my old sketch to redraw and color. I saw how much i grow up. Thank you again!

9 60

Vergil & V, exchange their weapons.

91 258

Still one of the greatest collabs ever!
The hobo Trinity 🙏
Drawing by me and colored by the great

33 115

говорю максимально честно: мне стыдно

34 200

出遅れましたがデビルメイクライ5発売1周年記念に。#デビルメイクライ5

0 1

ESTO FUE LOQ EU SALIÓ DEL STREAM DE AYER!!!!
Juntos re-diseñamos al Dante del reboot, ahora es morra, albañil y gótica qlona como no :'D

4 48

⚠️ Well, she definitely knows how to pull the trigger, what about hair though.

37 117